Dlaczego warto rozważyć auta z USA? 5 kluczowych powodów

Coraz więcej osób decyduje się na zakup auta z USA. Ten trend nie jest przypadkowy - pojazdy zza oceanu oferują wiele korzyści, które przyciągają...

Zwiększ Moc Swojego Samochodu z HP Factory

HP Factory to lider w dziedzinie zaawansowanych technologii tuningowych, oferujący szeroką gamę produktów, które podnoszą osiągi pojazdów. Dzięki współpracy z niemieckim DTE Systems, firma...

Wszechstronne usługi nowoczesnych warsztatów samochodowych

    W dobie rozwijającej się technologii i coraz bardziej zaawansowanych pojazdów, warsztaty samochodowe dostosowują swoją ofertę, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych kierowców i ich samochodów. Od...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Hyundai należy do marek samochodowych, które cały czas dbają o unowocześnianie, a także rozwijanie bardzo szerokiej gamy swoich pojazdów. Koncern może zaoferować potencjalnym klientom hatchbacki, sedany, vany czy SUV-y. Oczywiście osoby zainteresowane mogą zaopatrzyć się również w sportowe modele. Czym dokładnie wyróżnia się dealer hyundai na tle innych marek motoryzacyjnych?

Historia

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Hyundai rozpoczął swoją działalność w branży motoryzacyjnej w 1967 roku. Właśnie wtedy w koncernie Hyundai Motor Company została wydzielona jednostka Hyundai Motor Co. Ltd. Godny uwagi jest fakt, że pierwsze modele bazowały na technologii Forda. Ponadto produkowano je na licencji. Historyczny moment miał miejsce w 1975 roku, kiedy z taśm produkcyjnych zjechał pierwszy model, który został opracowany przez firmę Hyundai. Należy mieć świadomość, że auta południowokoreańskiego przedsiębiorstwa sprzedawane są obecnie w ponad 200 krajach na całym świecie. 

Bezawaryjność połączona z luksusem

Do zdecydowanie najczęściej wymienianych atutów samochodów marki Hyundai trzeba zaliczyć bezawaryjność. Jak wiadomo, wspomniany parametr odgrywa ogromną rolę dla każdego klienta planującego kupić auto. Parametr ten ma bowiem bardzo duży wpływ na koszty związane z eksploatacją pojazdu. Godny uwagi jest fakt, że samochody omawianej marki regularnie plasują się na najwyższych pozycjach w różnych rankingach w kategoriach dotyczących niezawodności i oszczędności paliwa. Ponadto w 2016 roku magazyn „Consumer Report” uznał Hyundai za najlepszą marką luksusowych samochodów w Stanach Zjednoczonych. Warto zaznaczyć, że linia luksusowych aut tej marki składa się z modeli G90 oraz G80. Oczywiście modele są regularnie ulepszane.

Innowacyjność napędzana wodorem

Nie można pod żadnym pozorem zapomnieć wspomnieć o modelu NEXO. W najprostszym możliwym ujęciu jest to pierwszy wprowadzony na komercyjny rynek pojazd wyposażony w wodorowe ogniwa paliwowe – ix35 Fuel Cell. Warto wiedzieć, że praca nad tym modelem była pewnego rodzaju przełomowym odkryciem w całej branży. Wprowadzenie tej technologii doprowadziło do sytuacji, że jedynym produktem spalania jest para wodna. Ponadto pojazd w trakcie jazdy zarówno filtruje, jak i oczyszcza powietrze. W ten prosty sposób jest ono wolne od cząstek stałych w 99,9%.

Użytkownik będzie miał wyświetloną informację dotyczącą poziomu oczyszczenia powietrza, a także redukcji emisji CO2 na centralnym ekranie dotykowym. Należy zaznaczyć, że kierowca na ekranie dotykowym będzie widział istotne dane o zużyciu energii czy mapę nawigacji. Jak zostało już wspomniane wcześniej, modele omawianej marki są cenione ze względu na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Jest on zagwarantowany przez Hyundai SmartSense, czyli pakiet zaawansowanych systemów wspomagania jazdy. Dealer hyundai ma w swojej ofercie modele, które zapewnią kierowcy nie tylko wygodę, ale również ogromną przyjemność z jazdy. Użytkownicy, którzy uwielbiają podróżować samochodem, będą zadowoleni z pojemnego bagażnika. 

- REKLAMA -

Czym wyróżniają się samochody marki Hyundai?