Czyste felgi i opony – praktyczne porady dotyczące preparatów do czyszczenia

Czyste i błyszczące felgi i opony to nie tylko kwestia estetyki, ale także bezpieczeństwa na drodze. Z czasem, na felgach i oponach zbiera się...

Skórzana kurtka na motocykl – na jaką markę się zdecydować?

Moda może przemijać, ale skórzana odzież cały czas kojarzy się z motocyklami i jest chętnie wybierana przez ich właścicieli. Motocyklowa kurtka z naturalnej skóry...

Czym wyróżniają się samochody marki Hyundai?

Hyundai należy do marek samochodowych, które cały czas dbają o unowocześnianie, a także rozwijanie bardzo szerokiej gamy swoich pojazdów. Koncern może zaoferować potencjalnym klientom...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Branża motoryzacyjna bardzo szybko się rozwija. Zjawisko globalizacji spowodowało napływ do kraju różnych zagranicznych produktów, a postęp technologiczny przynosi co raz lepsze udoskonalenia. Na rynku jest wiele różnych producentów samochodów, którzy raz w roku wypuszczają jeszcze lepsze modele samochodów. Osoby, które uwielbiają nowinki motoryzacyjne i lubią zmieniać często auta, mogą mieć problem związany ze sprzedażą dotychczasowego samochodu. Jeśli sam na własną rękę próbujesz pozbyć się swojego samochodu i zależy Ci na czasie, ale nie możesz znaleźć nabywcy, możesz skorzystać z usług firmy zajmującej się skupem aut!

Jak działają skupy aut ?

Pierwszym skojarzeniem wielu osób jest to, że uważają, że skup aut jest tym samym co komis samochodowy. Nic bardziej mylnego. Główna różnica to taka, że zazwyczaj komisy samochodów pełnią rolę pośrednika w sprzedaży samochodu. Ogólnie rzecz polega to na dzierżawieniu miejsca, więc wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Inaczej sprawa wygląda w działalności skupu aut. Skup aut od razu odkupuje od Ciebie samochód. Jest to dobry sposób na sprzedaż auta, szczególnie gdy zainteresowanie pojazdem nie jest zbyt wysokie.

Jakie auta można oddać do skupu ?

Jak już zostało wspomniane wcześniej, skupy aut odkupują samochody od nabywców, nawet od razu za gotówkę. Pewnie zastanawiasz się jakie auta można oddać do skupu ? Mianowicie, do skupu można oddać każde auto niezależnie od marki pojazdu, modelu czy rocznika. Mogą to być zarówno młode auta jak i bardzo stare. Co więcej, skup aut bierze auta niezależnie od stanu technicznego czy wizualnego. Można oddać także auta uszkodzone i powypadkowe. Skupy aut chętnie biorą auta zarówno od osób prywatnych, firm, korporacji taxi, zakładów pracy, instytucji publicznych, czy też fundacji. Do skupu możesz oddać auto :

  • Dostawcze

  • Całe

  • Uszkodzone

  • Sprowadzone

  • Zarejestrowane

Jak wygląda proces skupu aut ? Jak długo trwa ?

Proces sprzedaży samochodu do skupu aut jest bardzo prosty i co ważne, szybki ! W momencie, gdy skontaktujesz się z firmą i wyrazisz chęć pozbycia się swojego auta, przedstawiciele skupu aut mogą dojechać nawet do klienta, obejrzeć auto i przedstawić ofertę. Gdy rozmowy negocjacyjne się zakończą i dojdzie się do porozumienia co do wysokości kwoty, skup aut od razu jest w stanie wypłacić gotówkę i wziąć auto. Jest to o tyle wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musisz załatwiać różnych obowiązkowych formalności. Specjaliści skupu aut zrobią to za Ciebie !

Podsumowanie

Gdy z różnych powodów zależy Ci na szybkiej sprzedaży samochodu i nie chce Ci się wystawiać ofert na własną rękę i czekać na nabywcę, możesz skorzystać z usług skupu aut i oddać im swoje auto za gotówkę !

- REKLAMA -

Dlaczego warto oddać samochód do skupu?