Dlaczego warto rozważyć auta z USA? 5 kluczowych powodów

Coraz więcej osób decyduje się na zakup auta z USA. Ten trend nie jest przypadkowy - pojazdy zza oceanu oferują wiele korzyści, które przyciągają...

Zwiększ Moc Swojego Samochodu z HP Factory

HP Factory to lider w dziedzinie zaawansowanych technologii tuningowych, oferujący szeroką gamę produktów, które podnoszą osiągi pojazdów. Dzięki współpracy z niemieckim DTE Systems, firma...

Wszechstronne usługi nowoczesnych warsztatów samochodowych

    W dobie rozwijającej się technologii i coraz bardziej zaawansowanych pojazdów, warsztaty samochodowe dostosowują swoją ofertę, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych kierowców i ich samochodów. Od...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Skoro tu trafiłeś, na pewno jesteś kierowcą albo pracujesz w szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej. I na pewno lubisz się śmiać, więc poszukujesz sprawdzonych miejsc, w których wizyta zakończy się co najmniej kilkoma uśmiechami i ogólną radością. Zanim zajrzysz i zapamiętasz miejsca serwujące mnóstwo humoru, dowcipów i ciekawostek (DobryHumor.pl, Anegdoty.pl i Sadurski.com), zapraszamy na garść dowcipów i żartów dla kierowców oraz ciekawostek na tematy rozrywkowe.

Kawał o blondynkach

Rozmawiają dwie blondynki:
– Wszyscy mężczyźni są tacy sami!
– Ale jednak jest coś, co odróżnia ich od siebie.
– Co?
– Tablice rejestracyjne ich samochodów.

Ciekawostka o kabaretach

Pierwszy lokal specjalizujący się w występach kabaretowych otwarto w paryskiej dzielnicy Montmartre, w 1881 roku. Za pierwszy polski kabaret uważa się Zielony Balonik, działający w Krakowie od 1905 roku. Wśród autorów był m.in. Tadeusz Boy-Żeleński.

Dowcip o Szkotach

Mały Szkot chwali się koledze:
– Mam bardzo skąpego tatę.
– Mój z pewnością jest jeszcze bardziej skąpy!
– Udowodnij to!
– Gdy na ulicy nie ma błota, z samochodu wymontowuje błotniki.

Ciekawostka o wesołej partii

Nie każdy wie, że znana w różnych krajach Good Humor Party, to tak naprawdę Partia Dobrego Humoru. Organizacja powstała w 2001 roku i początkowo miała rozweselać jedynie Polaków. Jej prezesem od samego początku jest znany satyryk i karykaturzysta Szczepan Sadurski.

Dowcip o kierowcy

Fąfara pyta kolegę:
– Franek, skąd ty tak dokładnie znasz aktualne ceny kaczek, kur i indyków?
– Jestem początkującym kierowcą.

Ciekawostka o dowcipach

Blond Jokes czyli znane także u nas dowcipy o blondynkach pojawiły się w USA, w drugiej połowie XX wieku. Krzewiły stereotyp blondynki jako ładnej, lecz równocześnie głupiej dziewczyny (kobiety).

Kawał wędkarski

Nad rzekę podjeżdża samochód. Wysiada z niego pięciu wędkarzy. Rozkładają wędki i zaczynają łowić. Po kilku godzinach, wieczorem, ten najbardziej niecierpliwy mówi:
– Że też musiały wziąć urlop akurat wtedy, kiedy i my…

Ciekawostka o Chucku Norrisie

Zanim wszyscy zaczęli śmiać się z dowcipów o Chucku Norrisie (amerykański aktor, mistrz karate), bohaterem tych samych dowcipów na krótko był aktor Vin Diesel. Internauci uznali jednak, że te dowcipy bardziej pasują do Norrisa. Potem te dowcipy tłumaczono z angielskiego na wiele języków, w tym na polski.

Żart o milionerze

Amerykański milioner zaprosił kolegę na przejażdżkę swym nowym luksusowym samochodem. Gdy zasiadł za kierownicą i samochód ruszył, kolega pyta go:
– Prowadzisz bez okularów? Przecież w szkole byłeś krótkowidzem!
– Nie muszę jeździć w okularach, stać mnie na to. Przednią szybę kazałem sobie zrobić według recepty okulisty!

Ciekawostka o karykaturzystach

Karykaturzystę najczęściej kojarzymy z artystą zarabiającym na deptaku, przez który przechodzi dużo ludzi – jego potencjalnych klientów. W ostatnich latach powstał unikalny zawód karykaturzysty eventowego. Karykaturzyści eventowi rysują na zamkniętych imprezach firmowych i prywatnych, dojeżdżając tam, gdzie są one organizowane.

Dowcip z kierowcami

Wąską dróżką jadą naprzeciw sobie dwa samochody. Gdy zbliżyły się do siebie, żaden z kierowców nie chciał zjechać z drogi i przepuścić drugiego. Po dłuższej wymianie zdań jeden z kierowców wyjmuje gazetę i udając, że nie śpieszy mu się zaczyna ją czytać. Na to drugi nie tracąc nerwów:
– Jak pan skończy, niech mi ją pan pożyczy!

- REKLAMA -

Dowcipy motoryzacyjne – ciekawostki