Felgi samochodowe

Felgi samochodowe to nie tylko niezbędny element każdego pojazdu, ale również klucz do jego indywidualizacji i wyrazu stylu właściciela. Od klasycznych po nowoczesne, od...

Przewodnik po wakacjach w Opolu

Opole, urokliwe miasto położone nad Odrą, zachęca turystów do ⁤spędzenia niezapomnianych wakacji. W tym przewodniku znajdziesz⁤ wszystkie ⁤niezbędne informacje, które pomogą Ci zaplanować idealne...

Jak Odzież Damska Kształtowała Historię Mody

Od zarania dziejów, odzież damska pełniła rolę nie tylko praktyczną, ale również wyrażała status społeczny, osobowość oraz aspiracje kobiet. Przez wieki, moda damska ewoluowała...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Skoro tu trafiłeś, na pewno jesteś kierowcą albo pracujesz w szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej. I na pewno lubisz się śmiać, więc poszukujesz sprawdzonych miejsc, w których wizyta zakończy się co najmniej kilkoma uśmiechami i ogólną radością. Zanim zajrzysz i zapamiętasz miejsca serwujące mnóstwo humoru, dowcipów i ciekawostek (DobryHumor.pl, Anegdoty.pl i Sadurski.com), zapraszamy na garść dowcipów i żartów dla kierowców oraz ciekawostek na tematy rozrywkowe.

Kawał o blondynkach

Rozmawiają dwie blondynki:
– Wszyscy mężczyźni są tacy sami!
– Ale jednak jest coś, co odróżnia ich od siebie.
– Co?
– Tablice rejestracyjne ich samochodów.

Ciekawostka o kabaretach

Pierwszy lokal specjalizujący się w występach kabaretowych otwarto w paryskiej dzielnicy Montmartre, w 1881 roku. Za pierwszy polski kabaret uważa się Zielony Balonik, działający w Krakowie od 1905 roku. Wśród autorów był m.in. Tadeusz Boy-Żeleński.

Dowcip o Szkotach

Mały Szkot chwali się koledze:
– Mam bardzo skąpego tatę.
– Mój z pewnością jest jeszcze bardziej skąpy!
– Udowodnij to!
– Gdy na ulicy nie ma błota, z samochodu wymontowuje błotniki.

Ciekawostka o wesołej partii

Nie każdy wie, że znana w różnych krajach Good Humor Party, to tak naprawdę Partia Dobrego Humoru. Organizacja powstała w 2001 roku i początkowo miała rozweselać jedynie Polaków. Jej prezesem od samego początku jest znany satyryk i karykaturzysta Szczepan Sadurski.

Dowcip o kierowcy

Fąfara pyta kolegę:
– Franek, skąd ty tak dokładnie znasz aktualne ceny kaczek, kur i indyków?
– Jestem początkującym kierowcą.

Ciekawostka o dowcipach

Blond Jokes czyli znane także u nas dowcipy o blondynkach pojawiły się w USA, w drugiej połowie XX wieku. Krzewiły stereotyp blondynki jako ładnej, lecz równocześnie głupiej dziewczyny (kobiety).

Kawał wędkarski

Nad rzekę podjeżdża samochód. Wysiada z niego pięciu wędkarzy. Rozkładają wędki i zaczynają łowić. Po kilku godzinach, wieczorem, ten najbardziej niecierpliwy mówi:
– Że też musiały wziąć urlop akurat wtedy, kiedy i my…

Ciekawostka o Chucku Norrisie

Zanim wszyscy zaczęli śmiać się z dowcipów o Chucku Norrisie (amerykański aktor, mistrz karate), bohaterem tych samych dowcipów na krótko był aktor Vin Diesel. Internauci uznali jednak, że te dowcipy bardziej pasują do Norrisa. Potem te dowcipy tłumaczono z angielskiego na wiele języków, w tym na polski.

Żart o milionerze

Amerykański milioner zaprosił kolegę na przejażdżkę swym nowym luksusowym samochodem. Gdy zasiadł za kierownicą i samochód ruszył, kolega pyta go:
– Prowadzisz bez okularów? Przecież w szkole byłeś krótkowidzem!
– Nie muszę jeździć w okularach, stać mnie na to. Przednią szybę kazałem sobie zrobić według recepty okulisty!

Ciekawostka o karykaturzystach

Karykaturzystę najczęściej kojarzymy z artystą zarabiającym na deptaku, przez który przechodzi dużo ludzi – jego potencjalnych klientów. W ostatnich latach powstał unikalny zawód karykaturzysty eventowego. Karykaturzyści eventowi rysują na zamkniętych imprezach firmowych i prywatnych, dojeżdżając tam, gdzie są one organizowane.

Dowcip z kierowcami

Wąską dróżką jadą naprzeciw sobie dwa samochody. Gdy zbliżyły się do siebie, żaden z kierowców nie chciał zjechać z drogi i przepuścić drugiego. Po dłuższej wymianie zdań jeden z kierowców wyjmuje gazetę i udając, że nie śpieszy mu się zaczyna ją czytać. Na to drugi nie tracąc nerwów:
– Jak pan skończy, niech mi ją pan pożyczy!

- REKLAMA -

Dowcipy motoryzacyjne – ciekawostki